Rodzinne sesje zdjęciowe lifestyle z dojazdem do Was!

Sesja odbywa się w zaciszu Waszego domu.

Czas sesji przewidziany w pakiecie DREAM 30-40min (może się przedłużyć, np. jeśli na sesji jest niemowlę).  Dobrym sposobem aby poznać się przed naszą sesją jest połączenie na kamerze przez Zoom abyście mogli lepiej poznać osobę, którą zapraszacie do własnego domu. Opowiecie mi wtedy o swoich oczekiwaniach dotyczących sesji, omówimy miejsce, oświetlenie, stylizacje i aranżacje.
Wybrane przez Ciebie fotografie, zostaną poddane autorskiej obróbce graficznej.

 

Domowa sesja w pakiecie DREAM charakteryzuje się schematem ujęć:

 • „Klasyka” – minimalizm, ponadczasowość
 1. Wspólny Portret Rodzinny – Wystarczy kawałek białej ściany, aby stworzyć piękny klasyczny portret rodzinny, który będzie cudowną pamiątką dla kolejnych pokoleń.
 2. Portret Mamy z dzieckiem/dziećmi 
 3. Portret Taty z dzieckiem/dziećmi
 • „Home sweet home” – Wasza miłość, emocje, czas wspólny

Naprawdę nie potrzeba wielu dodatków, aby stworzyć niepowtarzalną dla Was pamiątkę na całe życie! To Wy odgrywacie pierwszą rolę na fotografiach. W tym wyjątkowym teraz okresie ze względów bezpieczeństwa sami musicie zatroszczyć się o stylizacje na sesję. Z doświadczenia wiem, że prostota i minimalizm najlepiej prezentuje się na fotografii. Wystarczy mały element aby dodać zdjęciu wyjątkowości.  Gdy teraz tworzymy sesje jesienno-zimową, końcowo roczną, szukacie elementów, które są dla Was wyjątkowe i charakterystyczne w tym okresie. Na przykład wystarczy aby dzieci miały bordowe sweterki, aby zdjęcie nabrało charakteru. Na stole mogą pojawić się wypieki, możemy też uchwycić wspólny czas wyrabiania ciasta, możecie troszkę przy tym się pobrudzić i pożartować 🙂 Uśmiech i niepowtarzalne emocje towarzyszące tej chwili będą uwiecznione na długie lata. Może kochacie czas, gdy wspólnie opatuleni kocem przy oknie balkonowym zanurzacie się w lekturze. W sesji mogą uczestniczyć też dziadkowie. Cudownie jest wracać do wspomnień poprzez ponadczasowe fotografie przepełnione naturalnymi emocjami,  zawsze prawdziwie pięknymi.

Dla niektórych rodzinne portrety stały się już tradycją i uwieczniają się co roku, na pamiątkę gdy dzieci tak szybko dorastają i do rodziny dochodzą kolejne pokolenia. Czy też tak jest u Ciebie?

Zależy mi na tym, aby sesje były opowieścią o Was i towarzyszyły Wam przez całe życie!

 

Zasady bezpieczeństwa: Na sesję przyjeżdżam do Waszego domu, obowiązkowo mam założoną maseczkę. Co ze sobą zabieram? Zdezynfekowany sprzęt fotograficzny – torbę z aparatami i obiektywami oraz jedną lampę i przedłużacz). 

Cena obejmuje: umiejętności i doświadczenie fotografa, czas pracy podczas sesji, dojazd do Państwa na terenie Krakowa, czas poświęcony na selekcję zdjęć oraz profesjonalną obróbkę w programie graficznym, odpowiednie przygotowanie zdjęć do wydruku, wydruk w profesjonalnym labie, zapakowanie oraz wysyłkę.

Wolne terminy:

Październik: 17, 24, 25, 31
Listopad: 7, 8, 14, 15, 21, 22, 28, 29
 • PAKIET DREAM

 • 250złoferta specjalna
 • 7 zdjęć wysokiej jakości w wersji elektronicznej JPG
 • 7 szt wywołanych odbitek w formacie 15x23 cm
 • możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć w cenie 25 zł/szt
 • Zdjęcia poddane są autorskiej obróbce. Nie udostępniam plików raw.

Wyboru dokonasz samodzielnie spośród wyselekcjonowanych przeze mnie ujęć.

Zdjęcia wykonane w październiku będą gotowe do odbioru przed 6.12; natomiast w listopadzie przed 24.12

Zdjęcia zostaną wysłane do pobrania na wskazany adres e-mail oraz wydrukowane w profesjonalnym laboratorium fotograficznym na papierze jedwabistym w formacie 15×21. 

 

 

„Przypisujemy piękno temu, co proste; co nie ma zbytecznych części; co dokładnie odpowiada swojemu miejscu.”
Ralph Waldo Emerson